Parduotuvės taisyklės

IŠANKSTINIS UŽSAKYMAS

Pasisakau už tvarumą. Noriu išvengti perprodukcijos, tausodami išteklius ir saugodama gamtą.
Tikiu, kad kiekvienas gaminys turi atrasti savo pirkėją, todėl mano drabužiai gaminami tik jums ir tik po išankstinio užsakymo.
Drabužio pagaminimas ir išsiuntimas gali užtrukti iki 10 dienų (paprastai gerokai greičiau).
Nedvejodami susisiekite su manimi, jei norėtumėte norimą drabužį gauti anksčiau.
Užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus visą apmokėjimą už užsakytas prekes. Apie užsakymo būklę būsite nuolat informuojami.

PRISTATYMO INFORMACIJA

Siunčiu visame pasaulyje!
Dauguma prekių išsiunčiamos per 2 darbo dienas nuo pagaminimo (kuris užtrunka iki 10 dienų).
Kai prekės bus išsiųstos, atsiųsiu jums patvirtinimo el. laišką su sekimo numeriu. Užsakydami būtinai nurodykite savo telefono numerį ir patikrinkite adresą – po prekių išsiuntimo šių duomenų negalėsiu ištaisyti.
Užsakymams, kurių suma viršija 200 €, taikau nemokamą siuntimą visame pasaulyje. Pristatymas Lietuvoje visada NEMOKAMAS* (pristatymo kaina į Kuršių neriją – 25 €).

PRISTATYMO KAINA

Lietuva
Standartinis pristatymas – NEMOKAMAI*.
Pristatymo terminas – 2-4 darbo dienos.
*Pristatymo į Kuršių neriją kaina – 25 €

Europos Sąjunga
Standartinis pristatymas (užsakymai iki 200 €) – 20 €.
Standartinis pristatymas (užsakymams, viršijantiems 200 €) – NEMOKAMAI.
Pristatymo terminas – 5-14 darbo dienų.
Dėl skubaus pristatymo kreipkitės adresu info@wishnevska.com.

Pasaulis
Standartinis siuntimas (užsakymai iki 200 €) – 30 €.
Standartinis pristatymas (užsakymai virš 200 €) – NEMOKAMAI.
Dėl skubaus pristatymo kreipkitės adresu info@wishnevska.com.

Jei pašto bendrovė negalėjo jums pristatyti prekių ir grąžino jas atgal, gavusi prekes išskaičiuosiu siuntimo mokestį (įskaitant muito mokesčius, jei prekės siunčiamos už ES ribų) ir grąžinsiu likusią sumą.

MOKESČIAI, MUITAI IR RINKLIAVOS

Visiems užsakymams iš Europos Sąjungos automatiškai taikomas PVM.
Už ES ribų siuntos siunčiamos pagal DDU (Delivery Duties Unpaid) ir joms gali būti taikomas PVM, importo muitai ir kiti mokesčiai. Jūs, kaip užsakymo gavėjas, turėsite sumokėti visus importo muitus ir mokesčius tiesiogiai vežėjui, kad užsakymas būtų išleistas iš muitinės. Prieš pateikiant užsakymą rekomenduoju susisiekti su vietine muitinės įstaiga. Jei pirkėjas atsisako siuntinio dėl importo muitų ar mokesčių, jis prisiima visą atsakomybę už visas su šiuo procesu susijusias išlaidas. Muito, siuntimo, kurjerio ir kiti mokesčiai yra negrąžinami ir grąžinus siuntą išskaičiuojami iš visos grąžintinos sumos, todėl prašau pasidomėti, kokie importo mokesčiai taikomi jūsų šalyje.

GRĄŽINIMO IR KEITIMO POLITIKA

Produktas neatitiko jūsų lūkesčių? Pasitaiko… Priimsiu jį atgal!
Grąžinamos prekės turi būti naujos, nedėvėtos, neplautos, su originalia pakuote ir etiketėmis. Nepriimu prekių su dėvėjimo požymiais. Tokiais atvejais prekės bus grąžintos jums atgal.
Jei užsisakėte netinkamo dydžio ar spalvos prekes arba nusprendėte, kad jos jums netinka – galiu jas priimti atgal per 14 dienų nuo pristatymo dienos. Grąžinimai, gauti praėjus 14 dienų laikotarpiui, nepriimami. Pagal užsakymą (individualiai) pasiūti drabužiai atgal nepriimami. Kartu su prekes verte taip pat grąžinami siuntimo mokesčiai, kuriuos sumokėjote už prekių įsigijimą, tačiau muito ir prekių grąžinimo išlaidos nekompensuojamos.
Prekes siųskite toliau nurodytu adresu bet kokiu siuntimo būdu, pasirinkę siuntos registravimo ir sekimo paslaugą. Gavusi siuntą, nedelsiant atliksiu pinigų grąžinimo procedūrą.

Grąžinimo adresas:
MB „Mados Kryptis“
Smolensko g. 19-307A
Vilnius LT-03205 Lietuva
+37060547225

Atkreipkite dėmesį, kad negalėsiu priimti grąžinamų daiktų, kurie yra nešvarūs, dėvėti ar skalbti. Visi drabužiai turi būti originalioje pakuotėje ir su originaliomis etiketėmis. Negalėsiu priimti drabužių su pašalintomis etiketėmis.
Pinigai grąžinami iš karto, kai tik patikrinsiu jūsų grąžinamą prekę ir įsitikinsiu, kad ji atitinka mūsų grąžinimo politiką. Priklausomai nuo jūsų buvimo vietos, grąžinimas gali užtrukti iki 20 darbo dienų. Gavus ir patikrinus prekes, gali prireikti iki 5 darbo dienų, kol gausite mokėjimą atgal į savo banko sąskaitą. Pinigai grąžinami pervedant juos į tą pačią mokėjimo sąskaitą, iš kurios buvo inicijuotas mokėjimas, arba tuo pačiu būdu, kuriuo buvo sumokėta už prekes (ne banko pavedimo atveju).
Negaliu pasiūlyti prekių keitimo. Jei norite pakeisti užsakytų prekių dydį ar spalvą, turėsite pateikti naują užsakymą ir už jį sumokėti.

SPALVOS

Kadangi kompiuterio, telefono ar planšetinio kompiuterio ekranai rodo skirtingas spalvas, negaliu garantuoti, kad jūsų įrenginys rodys tikslią prekių spalvą, tačiau stengiuosi pateikti kuo detalesnį atvaizdą.

Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte

Pirkinių krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.