Apie meilę sau, gamtai ir gyvenimui.

Susipažinkime. Aš - Barbara.

Barbara Baranovska (buvusi Višnevska).

Ilgą laiką ieškojau savęs. Baigiau atrodytų perspektyvias studijas geriausiame Lietuvos universitete, dirbau keliose didelėse korporacijose, kurios galėjo pasiūlyti karjeros galimybes. Tačiau su laiku pastebėjau, kad visuomenės normos ir kitų įtaka užslopindavo mano vidinį balsą ir visą tą laiką gyvenau ne taip, kaip norėjau, o taip, kaip kiti norėtų, kad gyvenčiau.

Nuo vaikystės mėgau piešti, lankiau dailės mokyklą, būrelius. Su laiku menui skirdavau vis mažiau laiko, nes „menas nėra darbas“.

Pastebėjau, kad kuo toliau atitoldavau nuo to, ką mėgau daryti, tuo didesnė tuštuma atsirasdavo manyje. Todėl vieną dieną nusprendžiau, kad noriu daryti tai, kas man neš laimę, neatsižvelgiant į pasekmes ir perspektyvas.

2017 metais įstojau į mados dizaino studijų programą. 2020 metais pandemijos įkarštyje apsigyniau baigiamąjį darbą ir kolekciją „Functional Yet Fashionable“, kuri tais pačiais metais laimėjo antrą vietą „Geras Dizainas“ konkurse.

Vėliau, užsitęsus pandeminiam laikotarpiui, atsirado didžiulis vasaros ilgesys.

Pandemija ir jos suvaržymai leido suprasti ant kiek man svarbus ne tik menas, bet ir gamta, kaip mane teigiamai veikia šiltas vasaros vėjas ar gaivus lietus. Todėl ilgesnio pastūmėta įkūriau „WISHNEVSKA“ prekės ženklą ir sukūriau pirmą komercinę kolekciją „Vasaros Ilgesys“.

Tiesa, gyvenimas kartais sudėlioja viską savaip, o ne taip kaip norėtum tu. Į dienos šviesą paleidusi kolekciją, sužinojau, kad sergu sunkia piktybine kraujo liga. Tai buvo (ir yra) sunkiausias laikotarpis mano gyvenime, tačiau leido dar kartą įsitikinti, ant kiek svarbu daryti tai ką myli ir tam išnaudoti kiekvieną akimirką.

Suprasdama gamtos ir akimirkos svarbą savo gyvenime ir toliau ieškau jose stiprybės ir įkvėpimo savo kolekcijoms.

 

Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte

Pirkinių krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.